Studios Princesa Guayarmina Las Palmas de Gran Canaria

Gran Canaria
Leilighet Princesa Guayarmina Las Palmas de Gran Canaria

Studios Princesa Guayarmina Las Palmas de Gran Canaria

67 Calle Princesa Guayarmina, Las Palmas de Gran Canaria, Spania Se kart
Guests are welcome to stay in Studios Princesa Guayarmina apartment while visiting Las Palmas de Gran Canaria. This accommodation consists of 1 bedroom and 1 bathroom.
Bar Restaurante Casa Viera offers Spanish meals within 100 metres of the property.
Every room has a flat-screen TV with satellite channels and a kitchenette for guests' comfort.
Albareda bus stop is about 450 metres away.
+ Mer - Mindre
Hovedfunksjoner
  • Kjæledyr
  • + Mer

Kart

Turistattraksjoner i

Gran Canaria
Flyplasser
  • Gran Canaria flyplass - 27 km

Priser & Tilgjengelighet

Vennligst vent, vi sjekker ledige rom for deg.
Fasiliteter

Generell

  • Tillatt med kjæledyr

Romkomfort

  • Flatskjerm tv
Hovedfunksjoner
  • Kjæledyr

Politikk

Innsjekking: fra 12:00 til 18:00
Utsjekking: fra 12:00 til 14:00
Skriv inn datoene dine
Skriv inn datoene dine
Lø 4 Jul
Sø 5 Jul
Gjester
Søker etter hoteller i Gran Canaria